Sztuczna Inteligencja w Sprzedaży

Szkolenie o sprzedaży wspieranej przez AI daje uczestnikom możliwość wykorzystania potencjału technologii AI w sprzedaży, umożliwiając budowanie zaufania i dostarczanie wyjątkowej wartości w kontaktach z klientami. Program ten wyposaża uczestników w praktyczne umiejętności i wiedzę, które pozwolą im odnosić sukcesy w świecie sprzedaży wzbogaconym o sztuczną inteligencję, co w efekcie napędza rozwój biznesu.

Szkolenie stworzone przez praktyków dla praktyków

W ramach szkolenia zgłębisz fundamenty nowoczesnej sztuki sprzedaży. Program rozpoczyna się od omówienia kluczowej roli zaufania w sprzedaży oraz zrozumienia potrzeb klientów w różnych segmentach. Nauczysz się, jak budować trwałe relacje z klientami i poruszać się po różnych etapach procesu zakupowego.

Szkolenie kładzie nacisk na koncepcję tworzenia wartości dla klientów i przedstawia strategie dostarczania wyjątkowej wartości. Zdobywasz wiedzę na temat skutecznych technik odpowiadania na potrzeby klientów i radzenia sobie z zastrzeżeniami, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności komunikacyjne w celu budowania zaufania.