Szkoła Innowacji Podcast

W podcaście Szkoła Innowacji wraz z moimi słuchaczami odkrywamy fascynujący świat sztucznej inteligencji. Dzielę się spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami na temat jej zastosowania w biznesie. Każdy odcinek ma na celu pokazanie, jak sztuczna inteligencja wpływa na nasze życie oraz dostarczenie użytecznych porad dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć i wdrożyć tę technologię w swoim biznesie.
Zapraszam do wspólnej podróży po świecie sztucznej inteligencji i odkrywania jej transformacyjnej mocy!
Subskrybuj mój Podcast

Rewolucja Cyfrowa: Jak Transformacja Cyfrowa i AI Zmieniąją Organizacje – Rozmowa z Łukaszem Wala

Wybór platformy AI: Amazon Bedrock, Vertex AI, MS Azure czy OpenAI

Google AI: Chmura i Vertex AI