Monetyzacja Danych w Biznesie

Szkolenie z zakresu monetyzacji danych wyposaża profesjonalistów biznesowych w wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego wykorzystania danych klientów, przekształcenia ich w strategiczny zasób i wspierania rozwoju firmy.

Szkolenie stworzone przez praktyków dla praktyków

To kompleksowe szkolenie z zakresu monetyzacji danych dostarcza cennych informacji na temat procesu przekształcania danych w strategiczny zasób. Obejmuje etapy pracy z danymi, ustala podstawy skutecznej monetyzacji danych oraz omawia różne strategie i aspekty do rozważenia.

Przeznaczone dla profesjonalistów biznesowych i entuzjastów danych, to szkolenie wyposaża uczestników w wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego wykorzystania danych klientów i wspierania rozwoju firmy.