Co musisz wiedzieć o AI i Metaverse?

AI i Metaverse to stosunkowo nowe i złożone tematy, które dominują w dzisiejszym świecie biznesu i technologii. W rzeczywistości najlepsi przedsiębiorcy, tacy jak Mark Zuckerberg czy Elon Musk, są kojarzeni z tymi niejasnymi i często nadużywanymi terminami.

Jeśli interesujesz się sztuczną inteligencją i Metaverse, trudno jest znaleźć właściwe informacje z właściwych źródeł. Co więcej, niektóre źródła zmuszają do przeczytania złożonej terminologii, która dla niedoświadczonej osoby może nie mieć sensu.

Dlatego przygotowałem listę filmów i podcastów, dzięki którym nauka o sztucznej inteligencji i Metaverse będzie łatwa i przyjemna!

Materiały video:

Bernard Marr

Future Business Tech

AI for Good

Talking to AI

The High ROI Data Scientist

Fintelics

Sensorium

Shine 365

Ask AI

Podcasty:

Blissthoughts

Contested Loving Discourse from the Oak Guild Institute

AI Education Podcast

Azeem Azhar’s Exponential View

Autoline After Hours

What the F*** is the Metaverse?

Jeden komentarz do “Co musisz wiedzieć o AI i Metaverse?”

Możliwość komentowania została wyłączona.